* Hotel Panorama /ubytovanie Lipno nad Vltavou

Hotel Lipno nad Vltavou Panorama
 
Ubytovanie Lipno nad Vltavou : Hotel Panorama leží priamo na brehu Lipenského jazera a má vlastnú pláž, tenisový aj volejbalový kurt, elektronické šípky, stolný tenis, vlastné parkovisko, detské pieskovisko a tiež priľahlý Autocamping.

Lipno nad Vltavou reštaurant hotel a camping Panorama ubytovanie :
Hotelové izby sú riešené formou apartmánov, kde vždy dve izby majú spoločnú sprchu a toaletu a sú spojené uzamykateľou predsieňkou, výhoda najmä pre rodiny s malými deťmi. Celková kapacita hotela Panorama je 48 lôžok.

Hotel Panorama ubytovanie Lipno nad Vltavou, reštaurácia :
Reštaurácia je v prevádzke celý deň, preto si obedy a večere možete zakúpiť na mieste. V lete sa dá posedieť na letnej terase. Letný pavilón hotela Panorama je otvorený denne - Vychutnajte si pohodu v príjemnom prostredí s výhľadom na jazero. Ak máte záujem, je možné si rezervovať vopred celý pavilón.

Hotel Panorama ubytovanie Lipno nad Vltavou služby :
V klubovňi a v reštaurácii, ktorá je súčasťou hotela a kde sa podávajú raňajky, sú farebné televízory. Súčasťou areálu je aj kemp s bezbariérovým prístupom, ktorého prevádzkové obdobie je 01.05. - 31.10. Kemp má kapacitu až 100 stanov a karavanov.

Dovolenka na Lipně ubytovanie hotel Panoráma Lipno nad Vltavou aktivity v okolí :
Príjemné prostredie ponúka rôzne možnosti vyžitia. V letnom období je okolie vhodné na prevádzkovanie cykloturistiky aj pešiej turistiky. Možnosť kúpania a prevádzkovania vodných športov, výlety na lodiach. V zime je možnosť lyžovania (Kramolín, Hochtief), v okolí sa nachádza množstvo bežeckých tratí. V blízkosti tiež veľa kultúrnych pamiatok (Poštové múzeum, Vyšebrodský kláštor, hrad Rožmberk nad Vltavou, Český Krumlov a iné) a rôzne prírodné objekty (Čertova stena). Prostredie je ideálne aj pre rybárov a hubárov. V blízkosti sa nachádzajú hraničné priechody s Rakúskom.
Hotel Lipno nad Vltavou Panorama - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Lipno nad Vltavou Panorama - hotel má reštauráciuHotel Lipno nad Vltavou Panorama - možnosť pripojenia na internetHotel Lipno nad Vltavou Panorama - k dispozícii letná terasaHotel Lipno nad Vltavou Panorama - tenis - v blízkosti hotelaHotel Lipno nad Vltavou Panorama - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Lipno nad Vltavou Panorama - Izby s vlastnou toaletou